+48 517 495 588   biuro@blackandwhitestudio.pl

Doświadczenie:

W fotografii pozwoliło nam na rozszerzenie usług dla firm również o fotografię biznesową i korporacyjną. Zapewniamy naszym klientom zdjęcia na najwyższym profesjonalnym poziomie, zrealizowane w studio jak i w miejscu pracy. Dostarczamy najlepsze zdjęcia dzięki którym wykreujesz oraz wzmocnisz swój wizerunek w biznesie. Oferujemy od zdjęć portretowych pojedynczych do kompleksowej obsługi firmy, od prostych formalnych portretów z jednokolorowym gładkim tłem do dużych sesji aranżowanych z wieloma osobami w studio jak i w miejscu wykonywanej pracy.

Realizujemy:

Zdjęcia wizerunkowe – Wizerunek liderów ma niewątpliwy wpływ na postrzeganie firm na rynku przez klientów i partnerów biznesowych. Czy jest to właściciel, zarząd, menadżerowie lub eksperci – profesjonalne zdjęcia biznesowe są bardzo pomocnym narzędziem dla osób odpowiedzialnych za marketing i PR.

Portrety Pracowników – Portrety na gładkim i jednolitym tle – ta część naszej oferty jest skierowana do wszystkich, którym zależy na ujednoliceniu wizerunku pracowników na potrzeby komunikacji marketingowej i wewnętrznej, a jednocześnie starają się utrzymać koszty w ryzach. Dysponujemy własnym studiem fotograficznym oraz możemy również na potrzeby sesji stworzyć studio fotograficzne w siedzibie klienta. W ciągu jednego dnia zdjęciowego możemy w ten sposób sfotografować nawet do kilkudziesięciu osób.

Zdjęcia grupowe – ilustracyjne – dla naszych klientów zdjęcia z udziałem pracowników, w których nie skupiamy się na pojedynczych osobach tylko staramy się ukazać pozytywną atmosferę i współpracę w zespole. Takie zdjęcia mogą być wykorzystane przez firmy na różne sposoby, np. strony są świetnym materiałem marketingowym i budują wiarygodny wizerunek firmy lub mogą być wykorzystane do promocji firmy na rynku pracy. Przy każdej sesji jest nasz profesjonalny zespół z którym współpracujemy od wielu wielu lat.

Dlaczego właśnie my:

– zrobimy najlepsze fotografie
– poddamy je postprodukcji
– mamy wieloletnie doświadczenie
– profesjonalny sprzęt
– profesjonalne podejście do klienta
– specjalizujemy się w fotografii biznesowej i korporacyjnej
– po sesji oddamy od 10 do 15 zdjęć poddanych postprodukcji
– zdjęcia zostaną przekazane przez serwer do pobrania
– na specjalne życzenie zamówimy wydruki w wybranym formacie

Koszt sesji ustalamy indywidualnie  

Chcesz wiedzieć więcej napisz lub zadzwoń do nas z pytaniem o szczegóły sesji oraz wolne terminy.

biuro@blackandwhitestudio.pl
+48 517 495 55 88